ATC Dil Okulu Dublin

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

GENEL BİLGİLER

İrlanda dil okulu için en fazla tercih edilen okullardan biri olan ATC, öğrencilerine sunduğu programlar ve öğrencilerin sosyal hayatları için çeşitli olanaklar sunan bir okuldur. Dublin şehir merkezinde bulunan dil okulu, ulaşım kolaylığının yanında hareketli bir hayata şahitlik etmek isteyen öğrencilerin tercihi olmaktadır. Kaliteli bir eğitimle oldukça sosyal bir ortam sağlayan okulu tercih edebilirsiniz. ATC Dil Okulu, çeşitli programlarıyla öğrencilerine tercih sunuyor. Öğrenciler istediği programa kayıt yaptırarak o alanda kendini iyi bir şekilde geliştirebilir. İrlanda dil eğitimi için ATC Dil Okulundan IELTS hazırlık, Cambridge hazırlık, genel İngilizce, Lisans diploma programları gibi birçok alanı bünyesinde bulunduruyor. Bunun yanında öğrencilerine kütüphane, WIFI, çalışma alanı gibi birçok olanak sağlıyor.

SUNULAN PROGRAMLAR

SOSYAL AKTİVİTELER

Dublin’in merkezinde olan ATC Dil Okulu, öğrencilerinin kültürel anlamada zenginleşmesi ve sosyal çevre edinmesi için birçok sosyal etkinlik de düzenlemektedir. İrlanda dil okulu arasında bulunan ATC, eğitim dönemi içinde öğrencilerine birçok gezi programı düzenlemektedir. Bu gezi programları sayesinde İrlanda kültürünü öğrencilerine iyi bir şekilde tanıtmaktadırlar.

KONAKLAMA

ATC Dil Okulu, İrlanda’nın en çok tercih edilen okulları arasındadır. İrlanda’da kampanyalı dil okulu olarak öğrencilerine birçok konuda kolaylık sağlamaktadır. Bu alanda fiyatları haftasına ve saatne göre değişiklik göstermektedir. 25 haftalık bir dil eğitimi için 3230€ ile 5058€ arasında saatine göre bir ücret ödemeniz gerekir. Okul, 45€ kadar bir kayıt parası da almaktadır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

OKUL KONUMU

0 0 votes
Bu İçeriği Oyla
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İçerik Başlıkları

Whatsapp'ı aç
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?