Atlas Dil Okulu İrlanda

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

GENEL BİLGİLER

İrlanda dil okulu arasında bulunan Atlas Dil Okulu, Türkiye’de yaşayan öğrencilerin en çok tercih ettiği okuldur. Yıl içinde yaptığı iyi kampanyalarla birlikte verdiği eğitimle en iyi dil okulları arasında olan konumunu hala devam ettirmektedir. PortobelloCollege binasında yer alan Atlas Dil Okulu, Dublin şehir merkezine oldukça yakındır. Uluslararası yaptığı programlarla İrlanda, birçok gencin hayali olan ülkeler arasında yerini almıştır. İrlanda dil eğitimi alanında oldukça yüksek not alan ülkeler arasındadır. Atlas Dil Okulu, İrlanda’da bulunan dil okulları arasında size sağladığı birçok seçenekle gözde okullardan biri olmaya hak kazanmıştır. İrlanda’nın en çok tercih edilen dil okulu, eğitiminin yanında harika bir manzaraya sahip olup öğrencilerin gönüllerini fethetmiştir.

SUNULAN PROGRAMLAR

SOSYAL AKTİVİTELER

Atlas Dil Okulu’nu tercih ettiğinizde kendi yaş grubunuza uygun olarak seçebileceğiniz programlar bulunmaktadır. Okulda istediğiniz alana göre eğitim bulunmaktadır. IELTS hazırlık, iş İngilizcesi, Genel İngilizce gibi birçok programın yanında bu İrlanda dil okulu sosyal alanda sosyal partiler, sinema ziyaretleri gibi çeşitli aktiviteler sunmaktadır.

KONAKLAMA

Verdiği kaliteli eğitim ve sosyal aktivitelerin yanında uygun fiyatlarıyla da bilinen bir okuldur. İrlanda’da kampanyalı dil okulu alanında yıl içinde fiyatlar için indirim yaparak öğrencilerin iyi bir eğitim almasına olanak tanıyan Atlas Dil Okulu’na 25 haftalık kayıt yaptırabilir. İrlanda’nın tarihine ve doğasına şahitlik ederken iyi düzeyde İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

FOTOĞRAF GALERİSİ

OKUL KONUMU

5 1 vote
Bu İçeriği Oyla
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İçerik Başlıkları

Whatsapp'ı aç
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?