Ces Dil Okulu Dublin

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

GENEL BİLGİLER

İrlanda dil okulu için seçenekler arasında olan bir diğer okul CES’tir. İngiltere ve İrlanda arasında sahip olduğu deneyim sayesinde öğrencilere sunduğu nitelikli bir eğitim ve güzel fırsatlarıyla bilinen okullardan biridir. Dublin şehir merkezine yakın olan CES Dil Okulu, uluslararası alanda en çok tercih edilen dil okulları arasında yer almaktadır. İrlanda’ya giderek eğitim almak isteyen ve ülkenin tadını çıkarmak isteyen birçok öğrenci vardır. İrlanda dil eğitimi sırasında CES dil okulu gerek kaliteli bir eğitimle gerekse sosyal alanda sağladığı imkanlarla bilinen bir okul olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede öğrencilerinin her anlamda iyi bir eğitime ve iyi bir sosyal çevreye sahip olmasını sağlar.

SUNULAN PROGRAMLAR

SOSYAL AKTİVİTELER

CES Dil Okulu için kayıt yaptırdığınızda sizin için hazırlanan programlarla kendinize uygun eğitimi bulabilirsiniz. Bunlar arasında İş İngilizcesi, genel İngilizce, Worka and Study gibi programlar mevcuttur. İrlanda dil okulu olarak konaklama için aile yanı ve özel yurt seçeneği mevcuttur. Kütüphane, kafeterya, internet erişimi gibi birçok imkanı da öğrencisine sağlamaktadır.

KONAKLAMA

Birçok öğrenci İrlanda’da kampanyalı dil okulu aramaktadır. CES bu durumu göz önüne alarak fiyatlarını oldukça düşük bir şekilde size sunmaktadır. 25 haftalık bir kurs sürecinde ders saatinize göre CES dil okulu fiyatı 2500€ ile 4975€ arasında değişiklik göstermektedir. Bu okula kayır yaptırıp iyi bir eğitim alabilir ve İrlanda’nın tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

FOTOĞRAF GALERİSİ

OKUL KONUMU

0 0 votes
Bu İçeriği Oyla
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İçerik Başlıkları

Whatsapp'ı aç
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?