Emerald Language School

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

GENEL BİLGİLER

İrlanda dil okulu arasında bulunan Emerald, yıllardır İngilizce eğitimi için birçok öğrencinin tercih ettiği bir dil okulu olmuştur. Bu alanda iyi bir İngilizce eğitimini öğrencilerine verirken onları sosyal ve kültürel açıdan geliştirmeyi de amaç haline getiren bir geleneğe sahiptir. Bu yüzden uzman kadrosuyla verdiği dil eğitiminin yanında öğrencilerinin sosyalleşmesi için çeşitli etkinlikler sunar. EmeraldCulture için kayıt yaptıran öğrenciler birçok İngilizce dil eğitim programına katılabilir. Emeral günlük İngilizce, iş İngilizcesi, IELTS hazırlık gibi programların yanında öğretmenler için İngilizce dil eğitimi programı da vermektedir. 12-17 yaş aralığındaki çocuklar için de İrlanda’da dil eğitimi sağlamaktadır. İstediğiniz programa katılarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

SOSYAL AKTİVİTELER

EmeralCulture, sunduğu çeşitli olanaklarla başka ülkelerden gelen öğrencilerinin kaynaşmasını ve sosyalleşmesini sağlar. Bu noktada geziler düzenleyerek hem İrlanda’nın kültür ve tarihini öğrencilerine aktarır hem de öğrencilerin birbirlerini tanımasına olanak tanır. İrlanda dil okulu EmeraldCulture, WIFI, kütüphane, bilgisayar odası gibi çeşitli alanları da öğrencisine açmıştır.

KONAKLAMA

İrlanda’da kampanyalı dil okulu olarak bilinen okullardan olan EmeraldCulture fiyat konusunda da haftalık olarak ve ders saatine göre farklılık gösterir. 25 haftalık olan ve haftada 20 saat ders alacak olan öğrenci 5395€ öderken haftada 26 saat ders alacak olan biri 711€ öder. Ayrıca okul 80€ değerinde bir kayıt ücretini de öğrencilerinden istemektedir.

FOTOĞRAF GALERİSİ

OKUL KONUMU

0 0 votes
Bu İçeriği Oyla
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İçerik Başlıkları

Whatsapp'ı aç
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?