İnternational House Dublin Dil Okulu

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

GENEL BİLGİLER

İrlanda dil okulu içinde bulunan International House, en çok tercih edilen okul olarak uzun yıllar boyunca kazandığı deneyimle öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Galway’de bulunan dil okulu, öğrencilerine WorkandStudy, Celta, genel İngilizce programlarıyla uzun zamandır hizmet vermektedir. IH, sizlere birçok kaliteli ders materyalini de sunarak dil eğitimi için pratiğinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlıyor. International House, şehir merkezine ulaşım aracıyla 20 dakika mesafededir. Öğrencilerine verdiği dil eğitimi yanında sosyal açıdan da birçok olanak tanır. İrlanda dil okulu öğrencileri için kaynaşabilecekleri bir ortam tanır. Bu alanda eğitim dışında öğrenciler denize karşı oturarak vakit geçirir. Yaz aylarında bu eşsiz denizde yüzebilirler.

SUNULAN PROGRAMLAR

SOSYAL AKTİVİTELER

International House İrlanda dil eğitimi konusunda oldukça iyi programları sizelere sunar. Bunun yanında kültürel anlamda öğrencilerine birçok katkıda bulunur. İrlanda kültürünü tanıtmak ve öğrencilerin sosyalleşmesi açısından başka şehirlere geziler düzenlemektedir. Bu şehirler içinde İrlanda’nın harika manzaralarına da şahit olabilirsiniz. Gerek kültürünüzü tanımak gerek başka kültürleri tanımak için bu gezilere katılabilirsiniz.

KONAKLAMA

IH, fiyat konusunda da son derece makul olan bir dil okuludur. Kayıt yaptıracağınız okullardan biri olan IH, İrlanda’da kampanyalı dil okulu olarak tanınan okullardan biridir. 25 haftalık kayıt yaptırmanız halinde fiyatlar haftalık saatlere göre değişiklik göstermektedir. Bu durumda IH Galway fiyatları 2600€ ila 4875€ arasında değişiklik göstermektedir.

FOTOĞRAF GALERİSİ

OKUL KONUMU

0 0 votes
Bu İçeriği Oyla
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İçerik Başlıkları

Whatsapp'ı aç
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?