Kaplan Dil Okulu Dublin

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

GENEL BİLGİLER

Kaplan dil okulları İrlanda, dil eğitimi alanında dünyanın en önde gelen okullarından biridir. İrlanda’nın en büyük şehirlerinden Dublin’de bulunan Kaplan dil okulları, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere yüksek kaliteli bir eğitim sunmaktadır.Kaplan dil okulları İrlanda’da bulunan öğrencilere, İngilizce öğrenmenin yanı sıra İrlanda’nın tarihi, kültürü ve güzel doğası hakkında da bilgi edinme fırsatı sunmaktadır. İrlanda’nın ünlü şehirleri arasında Dublin, Cork ve Galway bulunmaktadır ve bu şehirlerde Kaplan dil okulları bulunmaktadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

SOSYAL AKTİVİTELER

Kaplan dil okulları İrlanda’da eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Okul, öğrencilere sınıf içi ve sınıf dışı etkinliklerle birlikte bireysel öğrenme fırsatları sunmaktadır. Öğrenciler ayrıca, okulun sunduğu öğretim materyallerini ve kaynakları kullanarak kendilerini geliştirme fırsatı bulmaktadırlar.

KONAKLAMA

Kaplan dil okulları İrlanda’da öğrencilere çok çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Bu kurslar arasında genel İngilizce kursları, iş İngilizcesi kursları, akademik İngilizce kursları ve sınav hazırlık kursları bulunmaktadır. Ayrıca, Kaplan dil okulları İrlanda’da öğrencilere konaklama hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetler arasında öğrenci yurtları, aile yanı konaklama ve öğrenci daireleri bulunmaktadır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

OKUL KONUMU

0 0 votes
Bu İçeriği Oyla
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İçerik Başlıkları

Whatsapp'ı aç
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?