İrlanda Ucuz Dil Okulları 2023

Kategoriler

Ücretsiz Whatsapp Danışmanlık Hizmeti

İrlanda, dil eğitimi alanında dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak kabul edilir. İrlanda’da birçok dil okulu ve kursu bulunmaktadır. Burada en ucuz dil kursları isimleri ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

  1. ELI Language Schools ELI Language Schools, Dublin’de bulunan bir dil okuludur. Genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi ve sınav hazırlığı kursları sunmaktadır. Ayrıca, yıl boyunca değişen özel fiyatlar sunarak, uygun fiyatlı bir seçenek olabilir. Fiyatları haftalık 195 eurodan başlamaktadır.
  2. Galway Dil Okulu Galway Dil Okulu, Galway şehrinde bulunan bir dil okuludur. Genel İngilizce, yoğun İngilizce ve sınav hazırlığı kursları sunmaktadır. Fiyatları haftalık 160 eurodan başlamaktadır.
  3. Cork English Academy Cork English Academy, Cork şehrinde bulunan bir dil okuludur. Genel İngilizce, yoğun İngilizce ve iş İngilizcesi kursları sunmaktadır. Fiyatları haftalık 175 eurodan başlamaktadır.
  4. ISI Dil Okulu ISI Dil Okulu, Dublin ve Cork’ta bulunan bir dil okuludur. Genel İngilizce, yoğun İngilizce ve sınav hazırlığı kursları sunmaktadır. Fiyatları haftalık 175 eurodan başlamaktadır.
  5. Atlas Dil Okulu Atlas Dil Okulu, Dublin’de bulunan bir dil okuludur. Genel İngilizce, yoğun İngilizce ve iş İngilizcesi kursları sunmaktadır. Fiyatları haftalık 185 eurodan başlamaktadır.

Bu beş dil okulu İrlanda’daki en uygun fiyatlı seçenekler arasındadır. Ancak, her dil okulunun farklı programları ve hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca, fiyatlar konaklama ve diğer masrafların dahil olup olmadığına bağlı olarak değişebilir. Dil eğitimi almayı planlayan kişilerin, ihtiyaçlarına en uygun dil okulunu seçmek için araştırma yapmaları ve okulların sunduğu hizmetleri ve fiyatları karşılaştırmaları önerilir.

 

Bütçenize Uygun Dil Okulları Ve Vize Planlaması İçin  İrlanda Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimizden Faydalanmayı Unutmayın

Facebook
Twitter
WhatsApp
Print
0 0 votes
Bu İçeriği Oyla
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Whatsapp'ı aç
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?