İrlanda Ucuz Dil Okulları – Kampanyalı Dil Eğitimi

Kategoriler

Ücretsiz Whatsapp Danışmanlık Hizmeti

İrlanda Da Ucuz Dil Okulları

İrlanda dil okulları son zamanların en çok tercih edilen altarnatiflerden birisi. İrlanda İngilizce dil kursları popüler seçeneklerin arasında yer almakta. İrlanda hem sosyal yaşam hemde eğitim konusunda en üst standartlardadır. Şehirlerinin doğa güzellikleri ile anılmaktadır. Dublin (İrlanda başkenti) ağırlıklı kaliteli bir dil kursudur. Teknoloji olarak da İrlanda seçkin ülkeler arasındadır.

İrlanda Ucuz Dil Okulları

Hem sosyal ve iş hayatınıza devam ederken eğitiminizi de çok iyi bir şekilde tamamlayabileceksiniz.İrlanda ucuz dil okulları,dil okullarının ücreti de normal fiyat aralığındadır. İrlanda da ingilizce dil kursuna gidecek olanlar için hükümetin 25 saat ve üzeri uzun dönem eğitimler alanlar için çalışma saatlerini haftalık 20 saat yapmıştır ve bu da çalışıp harçlığınızı çıkarıp hemde dil öğrenim konusunda kendinizi geliştirip daha çok kendinizi derslere verebileceğiniz anlamına gelmektedir.

İrlanda Ucuz Dil Eğitimi

Dil kursları düzenli olarak denetlenmektedir. MEI (Marketing English in Ireland) tarafından denetlenip onaylanmakta. Her zaman İrlanda dil okulları belirli bir statü de olmakta birlikte kalitesini konuşturmaktadır. Sınıfların ortalama kişi sayısı azdır ve öğretmenler öğrencilerinin öğrenim ihtiyaçlarını ve sorularını daha fazla odaklanıp daha çok pratik yapabilmektedirler. Kuzey Avrupa da olmasından dolayı ülkemizden 4.5 saat uçuş mesafesinde olup ilk defa yurt dışına çıkacak gençlerimiz için ideal bir deneyimdir. irlanda ucuz dil eğitimi oldukça uygun fiyatlar ile almanız mümkündür.

Avrupada Ucuz Dil Okulu

Ekonomik ve sosyal hayatı göz önüne aldığımızda irlandanın zengin bir ülke olmasından dolayı dil eğitimi alırken çalışma olasılığınız da yüksek olabiliyor. Avrupa’da ucuz dil okulu arıyorsanız irlanda iyi bir seçenek olabilir. İrlanda’ya gittiğinizde eşsiz imkanlarına sahip oluyorsunuz. Dil okullarının bulunduğu şehirler ise dublin, cork, limerick dil okullarıdır. Çoğu ülkelerden yanısıra okul veya konaklama gibi konuların daha uyguna olduğu yerdir. Hem doğal yaşantısı, doğa manzarası ve şehrin kalabalığının az olduğu yerlerden biridir irlanda’dır.

İrlanda’da Egitim

İrlanda dil öğrenme vizesi ( C ve D tipi vizeleri) bu vizeleri almak için en az 15 saatlik dil kursuna kayıtlı olmak zorundasınız. C tipi vizeler 90 günden daha az bir süre de teslim edilmektedir fakat çalışma izni bulunmamaktadır bunu da belirtmeliyim. D tipi vize ise 90 gün ve üzeri de teslim edilmektedir ve eğer kurs eğitim süreniz 25 hafta ve üzeriyse vizenizle birlikte çalışma izniniz de verilmekte. Bir öğrenci D tipi vize alırsa hem çalışıp hemde dil kursuna gidip kendini geliştirip yeni bir dil öğrenebilir ve oturum kartları çıktıktan sonra hemen bir işe çalışmak için girebilirler. Vize için öncelikle kursa kayıt yapmak için tercih ettiğiniz kuruluşta bir form imzalamanız gerekecektir. Konaklama ücretleri ise sizin bütçeniz aralığındadır. Ön görüşmenizde sizlerle görüşüp size uygun konaklama ve bütçenize uygun konaklama alternatifleri sunuluyor. irlanda’da egitim olanakları yüksektir. Dil kursları eğitimler de fiyat olarak ucuz olmaktadır.

İrlanda dil vizesi için gereken evraklar; 

 • Vize başvuru formu
 • Son 6 ay içinde çekinilmiş biyometrik fotoğraflar
 • Vize bitiş tarihinden itibaren 1 yıl geçerli olacak pasaport
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi eğer okulu tamamlamışlar ise mezuniyet belgesi yada diploma
 • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • 18 yaş altı çocuklar için ebeveynlerden izin belgesi
 • Erkekler adaylar için askerlik durumunun gösterildiği belge
 • Seyahat ve sağlık sigortasının olması
 • Başvuran adayların üstüne kayıtlı araba veya tapu sözleşmesi fotokopisi
 • Uçak rezervasyonu
 • Sponsor aracılığı ile giden adayların imzalı sponsor yazıları ve sponsorların son 6 aya ait hesap dökümleri
 • Evli kişilerin evlilik cüzdan fotokopileri
 • İngilizce hazırlanmış CV

İrlanda güzel manzarası ve hem ekonomik hem de sosyal açıdan size güzellikler sunmakta. Bütcenize uygun yeni bir ülke ve kültür öğrenmek için irlanda iyi bir fırsattır. İrlanda Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz.

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Print
0 0 votes
Bu İçeriği Oyla
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Whatsapp'ı aç
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?