NEDEN İRLANDA’DA EĞİTİM

İrlanda’da dil eğitimi almak isteyen birçok farklı ülkeden öğrenci bulunmaktadır. İrlanda’da İngilizce eğitimi alarak İngilizceyi en baştan öğrenebilir veya olan seviyenizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Dil öğrenimi sırasında part time çalışarak kendi harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Hatta bu çalışma sırasında kendiniz için para biriktirebilirsiniz. Verdikleri kaliteli dil eğitimi ve sundukları imkânlar sayesinde İrlanda, size çok büyük şans verecek.

İrlanda İnsanları

İrlanda’ya gittiğinizde asla yabancılık çekmeyeceksiniz. Çünkü İrlanda’nın insanları oldukça sıcakkanlı ve yardımseverdir. İrlanda’da ırkınızdan, dininizden dolayı hiçbir şekilde yabancılık çekmezsiniz. İnsanları ötekileştirmekten uzak olan İrlanda’da rahat bir biçimde yaşayabilirsiniz. İrlanda’da dil eğitimi aldığınız süre boyunca İrlandalıları çok seveceksiniz.

İrlanda’da Uygun Dil Okulu Fiyatları

İrlanda’da çalışıp, dil eğitimi almak isteyenlerin sayısı bir hayli fazladır. İrlanda eğitim için yapmış olduğu Work and Study programıyla öğrencilerine çok iyi imkân sağlıyor. İrlanda’da 25 haftalık bir dil okuluna 2450€ ila 2950€ arasında ödeme yapmanız gerekir. Bu eğitim sırasında İrlanda’da part time olarak haftada 20 saat çalışabilirsiniz. Böylece, hem aylık gider masrafınızı çıkartabilir hem de harcamalarınıza dikkat etmeniz halinde para biriktirebilirsiniz.

İrlanda’da Konuşulan İngilizce

İrlandalılar, oldukça açık, temiz bir aksanla İngilizce konuşurlar. Bu yüzden dil öğrenme açısından İrlanda size, büyük bir avantaj sağlayacaktır. İrlanda içinde aldığınız dil eğitimi boyunca anlaşılan bu akıcı İngilizceyle kendinizi geliştirebileceksiniz. İrlanda’da konuşulan İngilizce, İngiltere aksanına göre çok daha kolaydır. İrlandalılar, İngilizce konuşurken çok fazla harf yutmadan konuşurlar. Bu durum sayesinde İrlanda içinde dil eğitimi alan Türk öğrenciler, öğrendiklerini uygulayabilme fırsatı bulurlar.